Jennings and Co. biorą udział w ogólnopolskim konkursie receptur


WAUSAU, Wisconsin (WSAW) – Dwadzieścia niezależnych restauracji i food trucków w całym kraju to zwycięzcy konkursu kulinarnego General Mills Neighborhood to Nation o wartości 5000 dolarów.

Jennings and Co. z Wisconsin Rapids jest jednym z tych, którzy mają jeden z burgerów tygodnia „Slip Sliders Away”.

„To był ten, który zrobiliśmy kilka tygodni przed konkursem, więc był łatwy w użyciu, ponieważ trzeba było mieć ze sobą produkt Pillsbury, a ciastko było tym, czego używaliśmy do produkcji bułki na suwaku”. powiedział właściciel Peter Jennings.

Zawiera wszystkie niezbędne elementy budulcowe w jednym suwaku: paszteciki z wołowiną Angus, dojrzewający cheddar i wędzony boczek z twardego drewna. Szef kuchni Steve Zimmerman stworzył przepis i dodał kilka specjalnych szczegółów, które posunęły się o krok dalej.

„Wyjątkową rzeczą jest to, że sos barbecue przygotowałem od podstaw. To musztarda, ostra, ma trochę kopa. A potem karmelizuję cebulę. To powolny proces, cały ten smak dostajesz w cebuli, gotujesz ją po zrobieniu sosu barbecue i gotujesz na naprawdę gorąco i smacznie, a następnie ciastka czosnkowe cheddar na bułkę ”- powiedział Zimmerman.

Jennings i spółka konkurują teraz z pozostałymi 19 przepisami o „Wielką nagrodę People’s Choice”. Zachęca się społeczeństwo do wyjazdu neighbourhoodtonation.com gdzie możesz zobaczyć zdjęcia wszystkich wpisów. Danie z największą liczbą komentarzy lub polubień wygra dodatkowe 5000 USD dla lokalnego banku żywności w restauracji.

„Muszą to odtworzyć, więc musieliśmy krok po kroku dać im wszystko, co zrobiliśmy, a kiedy to odtworzyli, wyglądało to dokładnie tak, jak my. Więc fajnie było zobaczyć, że możesz to zrobić z jednym z naszych przepisów ”- powiedziała menedżer Trudi Sturm.

Te szczegółowe przepisy można również znaleźć na stronie internetowej, aby wyborcy mogli spróbować zrobić je w domu.

Głosowanie odbędzie się w dniach 22-26 lutego, a zwycięzca zostanie ogłoszony 1 marca.

Prawa autorskie 2021 WSAW. Wszelkie prawa zastrzeżone.Source link

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recommended

Highlights

Trending